5 ngjyrat që duhet t’i keni patjetër në gardërobën tuaj, pasi janë trendi i viteve të ardhshme

07/05/2021 14:01

Ekspertët e modës parashikojnë cilat do të jenë ngjyrat që do të mbizotërojnë në vitet e ardhshme.

Ngjyra e livandos, bluja e qetë, e kuqja e ëmbël, ngjyrat pastel të së verdhës, portokallisë dhe gur kali, janë ngjyrat që duhet të planifikoni për blerjet e radhës. Ngjyrat pastel kanë hyrë në rend vitet e fundit dhe mesa duket do të vazhdojë për shumë gjatë.

Megjithatë, për të kuptuar më shumë, mund të ndiqni foto galerinë më poshtë.
Burimi: Who What Wear

FOTO GALERI
1/29

Top Channel