Beyonce tërhoqi vëmendjen sërish me body-n lateks që i nxjerr në pah linjat.

39-vjeçarja surprizoi me fotosensionin e ri.

Me një veshje kafe latex që shfaqte një trup më të gjerë dhe çizme stileto deri në kofshë, Beyonce pozoi për Adidas x Ivy Park.  Secila foto diferencohej pak nga tjetra; Në foto të tjera, Beyonce shfqet me një shall të zbukuruar me emrin Ivy Park, dorashka dhe një kapelë që kombinoheshin me veshjen.

Fansat pëlqyen koleksionin e ri por mbi të gjitha vëmendjen e mori vetë Beyonce, që edhe njëherë vërtetoi se mosha për të është thjesht numër.

FOTO GALERI
2/6

Top Channel