Një ndër yjet e modelingut, Adriana Liman i ka çuditur të gjithë me pamjen e saj duke shëtitur rrugëve të Majamit.

Ajo pothuajse gjithmonë është e kuruar, por kësaj radhe është fotografuar krejt e natyrshme, pa grim fare, ndërsa po shëtiste me të bijën.

Për t’u kënaqur në ditën me diell ka zgjedhur streçe të zeza dhe gjithashtu bluzë të zezë.

 

FOTO GALERI
2/11

Top Channel