Champions League/ Kualifikohet edhe Atletiko Madrid, Bayern bën detyrën ndaj Lokomotivës së Moskës

09/12/2020 23:51

Kualifikohet për më tej edhe Atletico e Madridit, që fitoi me rezultatin e pastër 0-2 në transfertën austriake ndaj Salzburg me golat e Hermosos dhe Carrascos

Po në të njëjtin grup, Bayerni i Mynihut bën detyrën, pasi triumfoi 2-0 në shtëpi përballë Lokomotivës së Moskës.

Në sfidat e tjera Manchester City triumfoi 3-0 përballë Marseille, ndërsa Porto mposhti Olympiacosin 0-2 në transfertën greke në Pire.

Top Channel