Princeshë Diana dhe princi Charles

Kanë kaluar më shumë se 20 vjet që kur Princeshë Diana ka ndërruar jetë, por për sa i përket modës ajo është akoma mes nesh. 

Ajo është një ndër figurat me më shumë stil, e cila ka frymëzuar dizenjuesit me pamjen e saj ikonike.

Gjithçka ka të bëjë me veshjet e Dianës në detaje të vogla si printime me pika, motive lulesh, mëngë voluminoze ose doreza me ngjyra të ndryshme që dizajnuesit përdorin. Më poshtë janë disa prej veshjeve të Princeshës Dianës.

FOTO GALERI
2/13

Top Channel