Modelja dhe sipërmarrësja e njohur Greis Petroviç ishte pjesë e “Ftesë në 5” me Bieta Sulon nga ku zbuloi ekskluzivisht fotot e guximshme të setit të shtatzënisë.

Herë e shfaqur pranë të bijës, Emel, e herë duke ekspozuar barkun e rrumbullakosur, Greis tregoi se fotot janë realizuar në muajin e shtatë të shtatzënisë.

Ajo pohoi që përtej guximit për t’u shfaqur pa ndrojtje ashtu sikurse vijmë në jetë, këtë set e lidh me besimin në Zot.

Flenderuese për dy mrekullitë që Zoti i ka falur, Greis u shpreh shumë e kënaqur me gjithë realizimin e këtij seti, që dokumenton një nga eksperiencat më të bukura të jetës.

FOTO GALERI
2/13

Top Channel