Arjoni u paraqit shumë i dedikuar në takimin me Anën.

Ai nuk i kurseu komplimentet dhe pëlqimin për bukuroshen.

Disa herë tentoi ta puthte vajzën, por nga krahu tjetër u ndesh me rezistencën e hekurt të Anës. Ai iu drejtua bukuroshes brune me fjalët: “Dua të shijoj ty. Unë të ha krejt”.

“Dua të shijoj ty. Ëmbëlsira për në fund. Unë të ha krejt”, tha Arjoni.

FOTO GALERI
1/8

Top Channel