Kim Kardashian

Kim Kardashian i ka lënë pa fjalë të gjthë fansat me videon e fundit e veshur me rroba banjoje ngjyrë neoni.

Ylli 40-vjeçar ndau me 190 milionë ndjekësit e saj në Instagram një pamje nga udhëtimi i fundit.

Në një video të shkurtër të publikuar së fundmi, Kim shfaqet duke dalë nga uji i pastër blu i ishullit.

Rrobat e banjës tregun trupin fin dhe linjat atraktive të super yllit, e cila pak ditë më parë mbushi 40 vjeç.

Para se të dilte drejt bregut, Kim u ngrit nga uji dhe e lëvizi flokët e lagur nga fytyra e saj.

Ndërsa fshiu ujin nga sytë e saj, themeluesja e markës ‘KKË Beauty’ u ngrit në këmbë dhe zbuloi barkun e saj të tonifikuar.

Ajo rrëshqiti flokët përsëri një herë dhe pastaj drejtoi trupin e saj ndërsa ecte drejt kamerës.

FOTO GALERI
2/9

Top Channel