Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj

Këngëtari i njohur shqiptar, Genc Prelvukaj do të sjellë një projekt të ri muzikor.

Artisti bëri të ditur se kënga e tij e radhës do të linçohet më 1 nëntor, duke treguar se pjesë e klipit është edhe partnerja e tij, këngëtarja Eni Koçi.

Kjo do të jetë kënga e parë e Gencit me klip nga albumi i tij i ri “Gentivs II”.

“Një moment që kthehet në kujtim të përjetshëm”, ka shkruar ai krahas fotos me Enin.

FOTO GALERI
2/10

Top Channel