Syri me iris të zgjatur

Trupi ynë është mahnitës, por ka raste kur në mënyra të rralla, mund të na habisë të gjithëve.

Ka njerëz të lindur me një iris të zgjatur, ndërsa të tjerët kanë sy të ngjashëm me mermerin.

Në fund të fundit, duket sikur ADN-së tonë i pëlqen të luajë me ne dhe të na bëjë të dukemi pak më ndryshe nga të tjerët,  aq sa ne mund të përfundojmë në pikëpyetje për të kaluarën tonë.

Më poshtë janë disa nga njerëzit që ndanë dallimet e veçanta dhe unike të trupit të tyre.

FOTO GALERI
2/16

Top Channel