Të famshmet që janë mbi 50 vjeçe e “tërbojnë” të gjithë me super format trupore (FOTO)

28/09/2020 12:45

Ju nuk jeni asnjëherë shumë të moshuar për t’u dukur në super formë, e këtë e tregojnë femrat në më shumë se një mënyrë.

Nga Salma Hayek e shumë femra të tjera të showbiz-it botëror, na zbulojnë se mosha nuk duhet që të jetë një pengës për të qenë magjepsëse në çdo moment.

“Bright Side” ka publikuar disa fotografi të të famshmeve, të cilat janë nga 50 vjeçe e lart dhe kanë një trup aq elegant, sa edhe vajzat e reja mund t’ua kenë zili.
Për më shumë shikoni fotot e mëposhtme:

FOTO GALERI
1/9

Top Channel