E pabesueshme! Këto 9 gjëra të çuditshme janë gjetur brenda trupit të njeriut

23/09/2020 14:03

Mjekët kanë listuar disa nga gjërat më të çmendura dhe të pabesueshme, që ata kanë gjetur në trupat njerëzorë.

Hidhini një sy galerisë…

FOTO GALERI
2/9
Mjekët bënë një artikull në "Gazetën Ndërkombëtare të Mjekësisë Emergjente" për një djalë katërvjeçar, i cili aksidentalisht gëlltiti një monedhë të madhe. Një eko konfirmoi se djali kishte gëlltitur monedhën. Duke shpresuar për të shmangur operacionin, mjekët i dhanë laksativë dhe mbanin një sy në progresin e monedhës; 28 ditë më vonë, djali e kaloi dollarin pa incidente.

Top Channel