E pabesueshme! Këto 9 gjëra të çuditshme janë gjetur brenda trupit të njeriut

23/09/2020 14:03

Mjekët kanë listuar disa nga gjërat më të çmendura dhe të pabesueshme, që ata kanë gjetur në trupat njerëzorë.

Hidhini një sy galerisë…

FOTO GALERI
1/9
Ndoshta ka një vend më të mirë për të fshehur bizhuteritë? Një grua e veshur mirë, e pastër, e moshës së mesme u shtrua në spital me dhimbje stomaku.Ndërsa kontrolli fizik nuk zbuloi asgjë, një eko e barkut zbuloi shumë: Stomaku i gruas dhe zorra e sipërme e vogël ishin të mbushura me objekte që ngjanin me bizhuteri. Kjo për shkak se ata ishin bizhuteri. Gruaja vazhdonte të gëlltiste bizhuteritë e saj për të mos lejuar burrin e saj që t'ia jepte ato dashnores së tij.

Top Channel