“Çmenduritë” e 51 vjeçares, vesh fustan balloje dhe lan makinën në karantinë

14/04/2020 17:40

“Çmenduritë” e Lizzue Cundy në karantinë nuk kanë fund.

Në fillim pastronte e kosiste barin me bikini, kurse tani 51 vjeçarja duket se ka gjetur një veshje tjetër pune.

Prezantuesja britanike ka postuar në foto në Instagram duke larë makinën e veshur me fustan balloje.

FOTO GALERI
3/9

Top Channel