Teksa e gjithë bota po përballet me një pandemi vdekjeprurës që ka marrë jetën e mijëra personave dhe ka infektuar plot 137,456 njerëz në të gjithë botën, mesa duket kjo gjë nuk i ka ndaluar këta dy të rinj të ndahen nga njëri tjetri!

Dy të rinj janë fotografuar tek shëtisin pranë njëri tjetrit në rrugët e kryeqytetit, duke zbatuar rregullat bazë, ato të masave higjienike-mbrojtëse. Të dy shihen të pajisur me maskë dhe doreza.

Rikujtojmë që numri i të prekurve në vendin tonë ka arritur në 33 ditën e sotme. Janë marrë masa të shumta për parandalimin e Covid-19.

FOTO GALERI
2/4

Top Channel