1-0 për Tiranën/ Trajneri i Bylysit revoltohet, hyn në fushë

22/01/2020 17:38

Tirana 1 dhe Bylys 0, ky është bilanci i ndeshjes deri më tani.

Menjëherë pas shënimit të golit trajneri i Bylisit ka hyrë në fushë, siç duket dhe nga fotot më poshtë.

FOTO GALERI
2/6

Top Channel