Bella Hadid është një nga modelet më të paguara në botë, e renditur e teta, pas motrës së saj Gigi nga presigjozja “Forbes”.

Jo më kot, bukuroshja 23 vjeçare është gjithashtu “mjeshtre” kur vjen puna për të postuar foto mahnitëse në Instagram për 28 milionë ndjekësit e saj.

Vetëm pak orë më parë, Bella ka publikuar dy selfie përpara pasqyrës së tualetit e veshur me një bluze transparente e të brendshme nga Riccardo Tisci dhe Burberry.

Top Channel