Nora Segura nuk njeh stinë. Bashkëshortja bukuroshe e ish-portierit të Everton dhe Shteteve të Bashkuara të Amerikës Tim Howard vazhdon të surprizojë fansat e saj me fotot me bikini që poston në Instagram.

Vera ka mbaruar por jo për Norën të cilën nuk e tremb as vjeshta.

FOTO GALERI
1/7

Top Channel