Një avion është rrëzuar në një zonë të banuar të Nju Xhersit, duke i vënë flakën dy shtëpiave.

Administrata Federale e Aviacionit Amerik dhe Bordi i Sigurisë së Transportit Kombëtar në SHBA janë duke hetuar përplasjen.

Pamjet e dala deri tani duken të tmerrshme. Ende nuk dihet numri i saktë i viktimave, por dy shtëpitë ishin bosh në kohën e aksidentit.

FOTO GALERI
1/6

Top Channel