Pas largimit nga “On Records”, Mozzik dhe Getinjo kanë krijuar labelin e tyre të quajtur “2 euro gang”. Hera e fundit që i kemi parë dy vëllezërit në një studio televizive ka qënë pikërisht në “Shiko Kush Luan” në vitin 2017.

Mozzik dhe Getinjo u bënë pjesë e lojës “Paint Ball” që për herë të parë u realizua nga dy reperë.

Kështu Unikatil është personazhi që sipas tyre meriton gjithçka që ka arritur. Majk ishte reperi që u zgjodh nga ana e Getinjos si më i talentuari ndërsa Mozzik zgjodhi të qëllonte me bojë Gjikon. Ndërsa për reperin që është mori famë falë tyre, të dy qëlluan kundrejt Feros.

Mos u habisni nëse në një të ardhme do dëgjoni duetet mes Mozzik dhe Taynës e Getinjos dhe Noizyt, pasi dy vëllezërit shprehën dëshirën pikërisht për këta dy artistë.

Kida, ish-kolegia e tyre në labelin “On Records” është personazhi që Getinjo do ketë gjithmonë një lidhje të fortë, ndërsa Mozzik zgjodhi Loredanën, duke e cilësuar më pas dhe si personin me të cilin ka pasur dashuri të fortë.

Super deklarata!

Top Channel