Sonte në orën 21:00 do të jetë një ndeshje shumë e rëndësishme midis Barcelonës dhe Interit ku vendasit janë dukshëm më favorit për të fituar takimin.

Barcelona mund të jetë pa Messin pasi prej kohësh është i dëmtuar ndërsa Interi ka një mungesë shumë të madhe siç është ajo e Romelu Lukakut.

Por ndeshjen e bukurosheve më të bukura kush do ta fitojë?

Atë do të jua lëmë ju në dorë që të vendosni.

Në galerinë e mëposhtme shikoni foto e partnerëve të tyre:

FOTO GALERI
1/15
E dashura e Ter Stegen Daniela Jehle

Top Channel