Një prodhim i gjigantit kinematografik Walt Disney, mbërrin në kinematë shqiptare, në të gjithë rrjetin Imperial.

Heroi ynë i animuar, Ralph, kthehet sërish në një seri të dytë, këtë herë për të bërë namin në internet.

6 vite pas serisë së parë, tashmë Ralph dhe Vanellope janë bërë miq. Ata zbulojnë një pajisje wifi, e cila do t’i çojë ata drejt një aventure të panjohur.

Gal Gadot, Kristen Bell dhe Mandy Moore janë yjet e Hollivudit me zërat e të cilëve vjen ky animacion-komedi për të gjithë familjen.

Top Channel