Mes modeleve të këpucëve që duhet të investoni këtë pranverë janë sigurisht dhe ato: këpucët mokasine.

Praktike, të lehta, janë në fakt një alternativë ideale e sandaleve me taka, dhe mund të zgjidhin çfarëdolloj problemi.

Kombinohen mjaft mirë me xhinse, pantallona, apo edhe fustane e funde. Mjaft e çmuar për gardërobën. Duke luajtur pak me kombinimet, mund të vishen nga mëngjesi në darkë, 24 orë në 24.

Mokasine lëkure apo kamoshi, të thjeshta apo me dekorime, mund të gjeni në galeri çfarëdolloj modelesh. Cili është stili juaj?

FOTO GALERI
1/15
Anna F.

Top Channel