Këmisha e bardhë, mjaft mënyra për t’u kombinuar

20/03/2018 10:09

Këmisha e bardhë është një nga veshjet që nuk njeh stinë, dhe mund të vishet si në dimër, poshtë një palltoje, por edhe më lehtë kombinohet gjatë pranverës, me një fund me, lule pantallona, apo veshje të tjera pranverore.

Nga modelet pambuku, tek ato të mëndafshit për të gjitha rastet. Perfekte dhe për një pamje më formale.

Por si ta vishni këtë pranverë?
Me një palë xhinse të thjeshta, fund mesatar me lule, apo poshte një xhakete, me pantallona shumëngjyrësh. Nëse jen në kërkim të një frymëzimi shihni fotogalerinë!

FOTO GALERI
1/7

Top Channel