Skandali seksual në të cilin u përfshi Kevin Spacey vetëm vonoi rikthimin në ekran të ‘House of Cards’, ndërkohë që Netflix është gati të nxjerrë sezonin e ri.

Nëpërmjet një klipi prej 45 sekondash, që të çon brenda Shtëpisë së Bardhë, madje në zyrën e presidenit të SHBA, ka për protagoniste të vetme Robin Wright, në rolin e Claire Underëood. Edicioni i ri do të ketë vetëm 8 episide dhe ashtu siç ishte njoftuar edhe më parë, Kevin Spacey nuk është më pjesë e këtij seriali.

FOTO GALERI
2/6

Top Channel