E dashura e Ronaldos shqetësohet nga një bionde ruse

21/03/2017 00:00

Quhet Darya Klishina dhe është një atlete profesioniste. Ajo ka pranuar të pozojë përkrah Cristiano Ronaldos për një firmë veshjesh sportive.

Klishna nuk është thjesht një sportiste sepse në Rusi ajo konsiderohet si një nga atletet më seksi.

Ky fakt mund ta shqetësojë seriozisht të fejuarën e portugezit, Georgina Rodriguez.

FOTO GALERI
2/6

Top Channel