Modelja Kylie Jenner është fotografuar teksa ka qenë duke shijuar një darkë të këndshme në Los Angelos. 

19 vjeçarja është shfaqur tejet sensuale dhe ka tërhequr vëmendjen e të pranishëmve me format e saj shumë seksi. 

Kylie Jenner është gjysmë-motra e Kardashianeve dhe kohët e fundit është bërë mjaft e famshme me paraqitjet e saj si modele. 

 

FOTO GALERI
1/12

Top Channel