Iskra sfidon me format e saj

19/12/2016 00:00

Iskra Lawrence është e vetëdijshme për format e veta dhe nuk ngurron që t’i tregojë ato në rrjetet sociale për më shumë se 2.3 milionë ndjekësit e saj.

Megjithatë, mes këtyre ndjekësve ka nga ata që e kanë quajtur disa herë “lopë të shëndoshë”. Por kjo nuk e bën aspak modelen të ngurrojë së publikuari foto me bikini në profilin e saj.

Së fundmi, bukuroshja bionde ka postuar edhe një video të shkurtër, i cili është pëlqyer së tepërmi nga fansat e saj.

Klipi ka marrë më shumë se 600 mijë shikimi në një periudhë të shkurtër kohe.

FOTO GALERI
1/7

Top Channel