Një grua me një tumor në kurriz që kishte madhësinë e një gjoksi, e hoqi atë në një klinikë të Dublinit pas 10 vitesh që e “rriste”. 46-vjeçarja irlandeze tha se në tre vitet e fundit tumori ishte rritur jashtëzakonisht shumë.

Doktorët thanë se tumori ishte 19 cm i gjatë dhe 6.7 cm i gjerë.

Fatmirësisht, bëhej fjalë për një tumor beninj dhe operacioni nuk pati asnjë problem.

FOTO GALERI
1/1

Top Channel