Sekretarja e parlamentit zviceran, “selfie hot” në zyrë

07/08/2014 00:00

Një sekretare e parlamentit zviceran e cila bënte “selfie hot” në zyrë është pezulluar nga puna. Ajo postonte foto ku në imazhet e publikuara duken objektet që ndodhen në zyrën e parlamentit në Pallatin Federal në Bernë.

Si të kalosh kohën në zyrë? Duke bërë vetëshkrepje nudo dhe duke i publikuar në “Twitter”. Vajza, emri i së cilës nuk bëhet i ditur, ka 11 mijë ndjekës dhe çdo ditë i dhuronte foto të nxehta admiruesve të saj. Fotot “sexy” të sekretares në zyrën e parlamentit kanë ngjallur shumë polemika, por për të gjithë kuriozët llogaria e saj në “Twitter” tashmë është mbyllur.

Ajo ka shpjeguar që nuk është në konflikt me punën duke patur parasysh që “selfie”-t në Pallatin Federal janë pjesë e jetës së saj private.

Top Channel