Të veshura me fustan të bardhë është e pamundur të mos vësh re tatuazhet shumëngjyrëshe që mbulojnë krahët, shpatullat dhe gjoksin e këtyre nuseve.

Fotot janë realizuar nga fotografi Mike Allebach, i cili tha për ‘Daily Mail’ se ka 6 vite që fotografon vajzat rebele në ditën e tyre të shënuar.

“Anjëra prej tyre nuk mundohet të fshehë tatuazhet, madje kërkojnë që t’i nxjerrin sa më shumë në pah pasi për ato tatuazhe kanë harxhuar shumë”, thotë 31-vjeçari.

Tatuazhet janë të shumëllojshme: që nga simbolet mitike deri tek personazhe si Hello Kitty.

Shumica e nuseve i kanë kombinuar tatuazhet me pirsing

FOTO GALERI
1/5

Top Channel