Adriana Lima është një nga “engjëjt” e Victoria’s Secret të cilën jemi mësuar ta shohim gjithmonë në reklamat e të brendshmeve dhe format e saj të jashtëzakonshme fizike që e kanë bërë të famshme duket se janë rezultat i sportit të boksit.

Modelja braziliane është fotografuar në një palestër të Majemit duke grushtuar me trajnerin e saj dhe 31-vjeçarja duket seksi edhe pse pa tualet.

Adriana ka lindur vajzën e saj Sienna në shtator të vitit 2012 dhe 8 javë pas lindjes iu kthye pasarelave në formë të shkëlqyer.

“Zbulova se boksi është stërvitja më e mirë për trupin dhe mendjen. Boksi të jep format e duhura trupore”, ka deklaruar Adriana Lima.

Top Channel