Johnny Depp po mendon daljen në pension

28/07/2013 00:00

Johnny Depp po mendon të tërhiqet nga aktrimi dhe të merret me gjëra të tjera në jetë. Aktori i famshëm hollivudian është shprehur për BBC-në se tërheqja nga kinematografia nuk është shumë larg.

Kur u pyet nëse kishte gjëra të tjera më të qeta me të cilat mund të merrej, 50-vjeçari u përgjigj: “Po, do të më pëlqente të merresha me gjëra të tjera. Nuk po them që do e mbyll tani karrierën, por nuk është larg dalja në pension.”

Filmi i fundit i Johnny Depp me titull ‘The Lone Ranger’ nuk ka pasur suksesin e pritur dhe tabloidi ‘The Sun’ tregoi se në vitet e fundit Johnny Depp ka pasur një rënie të pandalshme në klasifikimin e aktorëve më të paguar të Hollivudit.

Top Channel