Interneti tallet me lindjen e Princit

24/07/2013 00:00

Pas lindjes së shumëpritur të foshnjes mbretërore ditën e hënë, interneti është mbushur me fotomontazhe që bëjnë për të qeshur.

Një prej tyre është portretizimi i familjes mbretërore britanike si personazhet e filmit vizatimor Mbreti Luan.

Një tjetër foto tallet me momentin kur Michal Jackson nxorri në ballkonin e një hoteli djalin e tij 9-muajsh duke e kaluar përtej hekurave mbrojtëse. Në këtë foto është vënë Princi William duke bërë një gjest të tillë.

Imazh tjetër interesant është fotografia që tregon këngëtarin Prince mes Dukës dhe Dukeshës së Kembrixhit.

Top Channel