Vergara, e shkëlqyer në Mikonos

19/07/2013 16:50

Një prej emrave më të njohur të ekranit dhe modës amerikane, Sofia Vergara, shfaqi hiret e saj të shkëlqyera në një prej vendeve që krenohet me një prej qytetërimeve më të vjetra europiane.

Kolumbiania vendosi që të shkëputej nga përditshmëria e jetës së saj, për të pushuar në një prej ishujve më të njohur të Greqisë, në Mikonos.

Në moshën 41-vjeçare, nga një prej plazheve më të bukura të Detit Egje, Vergara tregoi se koha për trupin e saj duket se nuk kalon kurrë.

Top Channel