Trupi i tonifikuar i 42-vjeçares

28/05/2013 20:10

Bukuria e ndihmoi të bëhej e famshme si modele përpara se të niste një karrierë të suksesshme si aktore dhe tani Denise Richards ka vetëm një punë: të kujdeset për trupin e saj.

42-vjeçarja tregoi fizikun e tonifikuar duke kaluar disa momente relaksi në pishinën e Beverly Hills Hotel në Los Angeles.

Edhe pse është nënë e dy fëmijëve, Denise duket si një 20-vjeçare dhe kjo vjen nga stërvitja e rregullt e dieta 80% vegjetariane.

Top Channel