“Transparenca” e aktoreve në Kanë

22/05/2013 14:55

Aktorja franceze Frederique Bel ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve në Festivalin e Filmit të Kanës duke u prezantuar në tapetin e kuq me një fustan transparent që i tregonte gjoksin.

38-vjeçarja ishte së bashku me aktoret e famshme Nicole Kidman dhe Carey Mulligan, por sytë ishin të drejtuara nga ajo për shkak të veshjes tejet provokuese.

Një mënyrë shumë e mirë për t’i bërë reklamë filmit të saj ‘Hotel Normandy’.

Top Channel