Candice, “ëngjëlli” më magjepsës

12/05/2013 15:10

Ndërsa stina e verës po afron, ky është momenti “i artë i vitit” për një supermodele si Candice Sëanapoel.

E zhvendosur në St Barts, në Karaibe, afrikanojugorja tregoi edhe një herë më shumë se përse konsiderohet si një prej femrave më tërheqëse të botës.

Duke shfaqur forma të mrekullueshme dhe një fizik për t’u admiruar, Candice  imponohet me “forcë” si “ëngjëlli” më tërheqës i “Victoria’s Secret”.

 

Top Channel