Arrestohet fermeri, bënte seks me mushkën

19/09/2012 17:00

Një fermer amerikan është arrestuar pasi bënte seks me mushkën e tij.

31-vjeçari Carlos Romero u kap në flagrancë me kafshën 21-muajshe në hangar (në Okala të Floridës) dhe është arrestuar për zoofili dhe brutalitet ndaj kafshëve.

Romero nuk ka pranuar të ketë pasur “marrëdhënie të plotë seksuale” me mushkën pasi priste që ajo “të rritej”.

31-vjeçari është arrestuar në datën 17 shtator dhe po mbahet në burgun Marion County.

Top Channel