Beyonce, super e lumtur me vajzën e saj

17/04/2012 00:00

Ajo është bërë nënë prej rreth tre muajsh dhe duket se po e shijon mjaft
mirë rolin e ri si prind.

Beyonce është fotografuar e lumtur, ndërsa
kishte dalë shëtitje me vajzën e saj Blue.

Duke shijuar motin e mirë, këngëtarja e njohur kishte veshur një fustan të shkurtër, skandale të hapura dhe ecte lirshëm nëpër rrugët e Central Park në New York.

    

Ndërkohë pasdite, vogëlushja Blue mesa duket ka qëndruar në shtëpi me dadot, ndërsa Beyonce bashkë me bashkëshortin e saj Jay-Z dhe nipin Daniel Julez Smith, djalin e motrës së Beyonce, Solange, panë një ndeshje basketbolli, pikërisht mes Neë Jersey Nets dhe Miami Heat.

 

Top Channel