10 dekoltetë më të bukura

04/04/2012 12:20

Holly Willoughby, prezantuese televizioni dhe modele britanike, është përzgjedhur nga firma e reçipetave ‘Wanderbra’ si femra me dekoltenë më të bukur.

Ajo ka lënë pas aktoren Scarlett Johansson dhe këngëtaren Beyonce.

Edhe pse jo shumë e bëshme, Rihanna ka arritur të renditet në vendin e katërt të kësaj renditjeje duke lënë pas Marilyn Monroe.

Dita von Teese, Katy Perry, Brigitte Bardot, Kim Kardashian dhe Lara Stone plotësojnë dhjetëshen e femrave me dekoltenë më të bukur.

FOTO GALERI
1/10
Holly Willoughby

Top Channel