Rihanna errësohet prej Brooklyn Decker

28/03/2012 17:40

Rihanna është mësuar që të befasojë publikun e saj me stilet e çuditshme të veshjes dhe ndryshimin e vazhdueshëm të pamjes.

Megjithatë, për një ditë e befasuara ishte këngëtarja, e cila u errësua në veshje, stil, klas dhe bukuri tërësisht nga aktorja Brooklyn Decker, protagoniste së bashku me 23-vjeçaren në filmin që del në kinematë amerikane në maj, “Battleship”.

Me një stil flokësh me balluke dhe një fustan të thjeshtë ngjyrë bronxi, Rihanna u fotografua përkrah të dashurës së tenistit Andy Roddick, e cila kishte përzgjedhur në këtë takim një fustan elegant të hijshëm.

Më e buzëqeshur, me një stil flokësh më të goditur dhe me një bukuri natyrore të padiskutueshme, të paktën për një ditë, Decker fitoi në “fushëbetejën” e saj ndaj Rihannas.

FOTO GALERI
1/7

Top Channel