Andrea Bocelli bëhet me vajzë

27/03/2012 21:25

Andrea Bocelli dhe e fejuara e tij Veronica Berti kanë mirëpritur ardhjen në jetë të një vajze. Tenori italian ka bërë të ditur për revistën ‘Hello!’ se e porsalindura quhet Virginia.

Bocelli ka dy djem nga martesa e tij e parë: Amos 17 vjeç dhe Matteo 14 vjeç.

“Vajza ka një baba dhe dy vëllezër të mëdhenj kështu që truprojat nuk do t’i mungojnë”, u shpreh e fejuara Veronica, e cila është edhe menaxhere e tenorit të verbër.

Cifti bëri të ditur se po prisnin një fëmijë në shtatorin e vitit të kaluar, por ende nuk kanë vendosur se kur do të martohen.

FOTO GALERI
1/2

Top Channel