Pupla, syze jashtëtokësorësh dhe gjeometri të një epoke krejt tjetër. Ky është koleksioni i ri e Alexander McQueen i prezantuar në javën e modës në Paris.

Veshjet e së ardhmes ishin ato që bënë më shumë bujë në Paris Fashion Week.

Ja imazhet e femrës që na pret:

FOTO GALERI
1/7

Top Channel