Steinberg në Prokurorinë e Përgjithshme

25/02/2011 10:55

Zëvendëssekretari amerikan i Shtetit, James Steinberg ka zhvilluar një takim me prokuroren e përgjithshme Ina Rama, pas takimeve me presidentin Topi dhe kryeministrin Berisha.

Diplomati amerikan shoqërohet nga zëvendësndihmës sekretarit amerikan të Shtetit, Thomas Countryman.

Në takimin me dyer të mbyllura, u diskutua për hetimet që po zhvillon Prokuroria e Përgjithshme në lidhje me ngjarjet e 21 janarit.

Top Channel