Rihanna duket e dëshpëruar

15/01/2011 09:50

Këngëtarja e famshme amerikane Rihanna u duk shumë pranë kalimit në lot, duke parë një ndeshje basketbolli, gjatë mbrëmjes së shkuar.

22-vjeçarja ishte në një gjendje shpirtërore aspak të mirë, siç treguan edhe fotot, ndërsa përpiqej të shijonte përballjen midis LA Clippers dhe Miami-t në Los Anxhelos.

Top Channel