Douglas rishfaqet në publik

14/01/2011 17:15

Michael Douglas shfaqet për herë të parë në publik që kur rrëfeu se kanceri në fyt nga i cili vuante është larguar.

Aktori ishte i pranishëm në ‘Palm Springs International Film Festival Gala’ për të marrë çmimin e ikonës, rezervuar për të.

Ai dukej shumë më i shëndetshëm se disa muaj më parë.

Cuditërisht, aktori 66-vjeçar falenderoi kancerin për forcimin e lidhjes së tij me familjen dhe miqtë: “Do i jem përjetësisht mirënjohës sëmundjes për faktin se më tregoi lidhjen e fortë që kam me familjen dhe me miqtë. Nuk e dija që kishte kaq shumë dashuri rreth meje.”

FOTO GALERI
1/1
Michael Douglas dhe bashkëshortja e tij, Catherine Zeta-Jones

Top Channel