Texas, të shtëna në universitet, viktima

28/09/2010 18:25

Një person i armatosur ka hyrë në bibliotekën e Universitetit të Teksasit duke qëlluar me armë zjarri dhe më pas vrarë veten.

Menjëherë në vendngjarje ka mbërritur policia.

Viktima ka qenë në katin e gjashtë të bibliotekës kryesore të qytetit.

Studentët u këshillojnë të qendrojnë në vende të mbrojtura.

Policia po kontrollon nëse në zonë ka persona të tjerë të armatosur.

Top Channel