Dukagjin, përleshje me armë, pranga 32-vjecarit

22/09/2010 08:25

Përleshje me armë mes policisë dhe një 32-vjecari në fshatin Kir të Dukagjinit.

Sipas informacioneve të fundit personi i armatosur Dedë Prozhni i ka rezistuar policisë deri kur i mbaruan fishekët duke qëlluar vazhdimisht ndaj tyre.

Prozhni u arrestua pas rezistencës që tregoi ndaj forcave blu.

Top Channel