Penelope Cruz: Jam shtatzënë

14/09/2010 14:25

Më në fund Penelope Cruz e pranon se është shtatzënë.

Aktorja spanjolle, e martuar me kolegun e saj Javier Bardem konfirmon se pret fëmijën e saj të parë.Barku i saj arriti një pikë që nuk mund t’i fshihej më syve të paparacëve dhe fotografëve.

Lajmi për shtatzaninë e aktores u përhap që në qershor, muaj në të cilin aktorët u martuan në sekret të plotë.

FOTO GALERI
1/1

Top Channel